Ahol élmény a közös főzés

A Miele Főzőiskola küldetésének tekinti a tudatos életmódhoz és a felülmúlhatatlan ételekhez szükséges főzési, illetve ételkészítési technikák népszerűsítését. A Miele csúcsminőségű konyhatechnológiájának és a kiváló alapanyagoknak köszönhetően a legjobb éttermek által nyújtott gasztronómiai élményt otthonunkban, akár minden nap átélhetjük. A kiváló minőségű német háztartási készülékek mindegyike lehetővé teszi az ásványi- és tápanyagban dús táplálkozást, s előtérbe helyezi az ételek valódi ízét.

A Miele Főzőiskola elképzelése a minőségen alapszik. Ez az a hely, ahol a sütés-főzés élménye hatalmába kerít, ahol a felejthetetlen ízek megalkotása mellett barátságok is szövődnek. A változatos tematikák mentén megvalósított főzőesteken Magyarország kiváló séfjei engednek betekintést a kulisszatitkaiba, megmutatják különleges elképzeléseiket a gasztronómiáról, és különböző trükköket tanítanak a Miele Főzőiskola rajongóinak.

A csúcsgasztronómia mellett szem előtt tartjuk azt, hogy minden egyes elfogyasztott falat szervezetünk részévé válik. Tudatosan élünk és tudatosan táplálkozunk, s eszerint választjuk meg a konyhatechnológiát is.

Főzőbemutató egy főzéssel összekapcsolt ismerkedő est, melyet azoknak ajánlunk, akik új konyhát terveznek vagy a meglévőt újítják fel. Működés közben ismerheti meg a Miele beépíthető készülékeit, miközben a Miele séf és a Miele háziasszonya minden felmerülő kérdésére válaszolnak.

Kulináris praktikák című rendezvényeinken interaktív főzés keretében a Miele séfjével egy különleges gourmet világba utazhat. Különböző országok illatai várják az exkluzív ételek, a páratlan fűszerek és különleges húsok kedvelőit. A témához illő ízekből a mesés borok sem maradhatnak ki.

Bár fontosnak tartjuk az egészséges táplálkozást, a Sütőakadémia estjein engedünk a csábításnak is! Imádunk sütni. A sütőakadémia programjain cukrászaink segítségével különleges technikákat leshet el, így nem lesz többé elrontott torta!

We Fish nevű programunkon a távol-keleti, skandináv vagy messzi tájak konyháinak világába elkalandozva megismerkedhet sós és édesvízi halkülönlegességekkel és felfedezheti a tenger gyümölcseit.

A Miele Főzőiskola az a hely, ahol a főzés élménye mellett barátságok is szövődnek, s mi sem bizonyítja ezt jobban, mint az, hogy egyedi eseményeink szinte minden nap teltházzal működnek.