Hamarosan itt vannak az ünnepek és a Miele karácsonyi receptfüzetével abban szeretne segítséget nyújtani, hogy a legínycsiklandóbb ételekkel kedveskedhess szeretteidnek! A különleges receptfüzet a legfinomabb ünnepi leveseket, főételeket, egytálételeket, desszerteket és süteményeket tartalmazza, amikkel egy komplett adventi menüsort készíthetsz el. Válaszd ki a neked tetsző ételeket, készítsd el és tedd varázslatossá a karácsonyt a Mielével!

You can`t add more product in compare

Iratkozzon fel a hírlevelünkre!

A Miele cookie-kat használ, hogy optimalizálhassa és folyamatosan fejleszthesse a weboldalt. A weboldal használatával elfogadja a cookie-k használatát. A weboldalon található cookie-kal kapcsolatos részletes információk a "További információk" gombra kattintva érhetők el. Ezen a ponton dönthet úgy is, hogy nem fogadja el a cookie-k használatát, azonban ez esetben ennek megfelelően kell beállítania a böngészője erre vonatkozó beállításait.