Cukkini krémleves

Cukkini krémleves

• Gluténmentes
  • Easy

A cukkinit jól megmossuk, és szeletekre vágjuk. Egy serpenyőben vajat melegítünk, és a cukkinit megpirítjuk. Felöntjük az alaplével, és 5 percig lassú tűzön főzzük. Hozzáadjuk a tejszínt, felforraljuk, és sóval, borssal, valamint korianderrel fűszerezzük. Botmixerrel pürésítjük és egy finom szűrőn leszűrjük. Tálalás előtt még egyszer gyorsan összekeverjük, és egy forró vízzel leöblített tányérba vagy egy levesestálba töltjük.

Bolognai penne
Barna rizsgolyók partykra – Ízek és Érzések