Főzőiskola a Miele támogatásával

• retek
  • egészséges

Elkészítés

Egy tálban keverjük össze a zöldborsót, a szeletelt retket, a kockázott karalábét és a vékonyra szeletelt újhagymát.
Egy másik, kisebb tálban keverjük össze a joghurtot, a kaprot, a mustárt, a sót és a borsot.
Az elkészült mártást öntsük a salátára, és a hűtőben érleljük min. 30 percet.

Miele

Feltöltötte

Miele
1137 recept

Ismerje meg
a Miele Készülékeit!

Értékelés:
3 szavazat

evelyne
Szeretem a salátákat. Sajnos kevés hejen lehet friss salátákhoz hozzájutni elvitelre. Ez mindent magában foglal ami tavaszi még ha mirelitt is az a borsó. A családban nem tudom a kaprot megszerettetni. Így én petrezselyemmel csinálom meg majd talán hétvégén. Bár már a kürtös kalács van betervezve, sörös dobozra tekerve.Kíváncsi vagyok milyen lesz. Nem tepsibe rakom hanem a sütőrácsra amire rakok alufóliát. A férjem mondja miért nem huzzom fel a dobozokat a gillező részre. Nem rossz az elképzelése, de még nem tanulmányoztam a megoldást. Nyitott vagyok ehhez is.
evelyne
Ha látná a magyar tanárom elájulna. nem hejen hanem helyen. Bocsánat.